scout
Pro dobrodružnější povahy

Ne, nelekejte se, Fabia Scout není neohrabaným těžkopádným offroadem s velkou spotřebou. Představte si Fabii nebo Fabii Combi se všemi svými vlastnostmi, tedy dobrým prostorem, vysokou kvalitou i bezpečností skombinovanou se vzhledem i vlastnostmi vozu pro volný čas. Z Vašich představ vyjdou modely Scout. Vozy, které se uplatní stejně tak dobře při každodenních pracovních povinnostech, jako při cestách na chalupu.

Model Scout poznáte díky výraznému Scout paketu na první pohled. Přední i zadní nárazník, stejně jako blatníky a boky vozu jsou chráněny slušivými plastovými nástavci, které oceníte v městské tlačenici i na prašných či kamenitých cestách. Stříbrno-černý střešní nosič a šestnáctipalcová kola z lehkých slitin Arktos patří do základní výbavy vozu a podtrhují exkluzivitu modelu Scout. Na přání je možné zvolit také sedmnáctipalcová kola Kentaur s obdobným designem. Samozřejmostí jsou lakovaná vnější zpětná zrcátka i kliky dveří, mlhové světlomety (na přání i s Corner funkcí) a SunSet (skla s vyšším stupněm tónování v zadní části vozu). A malá pozornost pro Vás: můžete si zvolit jakoukoliv ze čtrnácti barev karoserie bez příplatku.

Pro modely Scout jsou určeny dva zážehové a dva vznětové motory s výkony od 63 do 77 kW. Základním motorem je zážehový čtyřválec 1,2 TSI s výkonem 63 kW, který potěší solidním výkonem, příznivou spotřebou paliva i nejnižšími pořizovacími náklady. Náročnější řidiče uspokojí silnější varianta stejného motoru s výkonem 77 kW, který se dodává také s automatickou sedmistupňovou převodovkou DSG. Pro vyznavače nafty jsou určeny výkonné a mimořádně úsporné motory 1,6 TDI CR 66 kW a 77 kW. Oba jsou standardně vybaveny filtrem pevných částic a překvapují shodnou spotřebou nafty jen 4,2 l/100 km v kombinovaném režimu.

Přenosná navigace MIO Moov je součástí Škoda originálního příslušenství
Přenosná navigace MIO Moov je
součástí Škoda originálního příslušenství


Loketní opěrka v základní výbavě
Loketní opěrka v základní výbavě

Jeden design, dvě velikosti - šestnáctipalcová kola Arktos nebo sedmnáctipalcová kola Kentaur
Jeden design, dvě velikosti - 16" kola Arktos nebo 17" kola Kentaur

Označení modelu na zádi vozu
Označení modelu na zádi vozu