monte carlo
Buďte nároční

Nový akční model Monte Carlo se svým stylovým, sportovně vyladěným exteriérem a interiérem hlásí k odkazu legendární rallye, která patří mezi nejslavnější a nejstarší na světě.

Dynamický a sebevědomý výraz Fabie Monte Carlo provázejí výborné jízdní vlastnosti. Sportovní podvozek a výkonné motory TSI a TDI přinášejí skutečnou radost z jízdy.

Netradiční černé provedení rámečku masky chladiče, hlavních světlometů a předních mlhových světlometů s funkcí pro denní svícení činí z Fabie skutečného dravce. Černá zrcátka, černá střecha se spoilerem, černé plastové lemy s lesklým povrchem po celém obvodu spodní části vozu, kola z lehké slitiny v černém provedení… Tato jednoduchá, ale originální a působivá řešení dodávají vozu zcela jedinečný výraz.

Tříramenný volant v černé perforované kůži zdobí červené prošití. V černé kůži s červeným prošitím jsou standardně dodávány i hlavice a manžeta řadicí páky a madlo ruční brzdy. Závodní speciál připomenou kryty pedálů z ušlechtilé oceli. Přední sportovní sedadla mohou mít v závislosti na zvoleném interiéru šedou nebo červenou potahovou látku. Strop, sloupky, obložení podlahy, výplně dveří a přístrojová deska jsou u obou variant vždy v černé barvě.

Fabia Monte Carlo, která je nabízena pouze ve verzi hatchback, může pod kapotou skrývat výkonný a přitom úsporný benzinový motor 1,2 TSI o výkonu 63, resp. 77 kW nebo diesel 1,6 TDI. Ten je k dispozici ve třech výkonových verzích (55, 66 nebo 77 kW).

V bohaté výbavě verze Monte Carlo nechybí například přední a boční airbagy, klimatizace, autorádio Blues s CD a MP3 přehrávačem, SunSet, elektrická přední okna či dálkové centrální zamykání.

Rámeček masky chladiče, hlavní a mlhové světlomety mají černý odstín
Rámeček masky chladiče, hlavní a mlhové světlomety mají černý odstín

Kožený volant, řadicí páku i ruční brzdu zdobí červené prošití
Kožený volant, řadicí páku i ruční
brzdu zdobí červené prošití


Standardem jsou šestnáctipalcová kola Comet z lehké slitiny v černé barvě s lesklou obvodovou linkou
Standardem jsou 16" kola Comet
z lehké slitiny v černé barvě s lesklou obvodovou linkou


Zvolit můžete také černá sedmnáctipalcová kola Trinity
Zvolit můžete také černá
17" kola Trinity


Model Monte Carlo je k dispozici celkem v sedmi barevných odstínech, vždy s černou střechou
Model Monte Carlo je k dispozici celkem v sedmi barevných odstínech, vždy s černou střechou

Výjimečnost podtrhuje štítek na předních blatnících
Výjimečnost podtrhuje štítek na předních blatnících